Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povedlo se nám toho letos hodně :-DDD

30. 12. 2013

 Vážení přátelé,

další rok je téměř u konce a tak si jej můžeme pomalu začít bilancovat. Pro nás lidičky byl mimořádně úspěšný, neboť se podařilo dostavět domeček, kterému pracovně říkám Kočičák. Nabízí se otázka: Proč asi? No protože má na střeše, jak jinak, kočičího krasavce Evžena (vůbec nevadí, že je cihlový, vypadá jako živý, jen ta ptačí havěť ho vůbec nebere vážně a pouští na něj svoje hovínečka ) , a protože tento domeček byl stavěn především pro naše dva uličníky. Mají velký výběh po celém domě. Časem dokončíme zahradu, pak i zde budou moci řádit .

Dále zdravíčko jim slouží a další vyšetření nás snad na hodně dlouho minou. Po podezření na nádor u Matýska v to pevně doufám (naštěstí se nepotvrdilo).

Celkově musím říct, že přestěhování (po předchozím stresu z něj) klukům prospělo a jsou teď více komunikativní s návštěvami, neodpustí si před nimi ani rvačku či předvádění "hrbáčků", o lezení na stůl s občerstvením ani nemluvě. Oskárek se dokonce zúčastňuje debat, zatímco Matýsek, na zemi rozvalen, ukazuje svoji řasu. Má co ukazovat, je opravdu pořádná .

Tak to je vše. věřím, že i další rok bude klidný a bez stresu, v naprosto pohodovém soužití s našimi chlupatými miláčky. 

Přejeme vám tedy do Nového roku hodně štěstí, pohody, zdraví, žádný stres a pokud jste majiteli kočičích či jiných mazlíčků, pak to samé budiž přáno i jim, bohatší o lásku jejich páníčků.

pf-2014-kluci.jpg

 
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 25999
Měsíc: 208
Den: 4